Little Known Facts About کارشناسی خودرو رایگان.

همانطور که گفتیم یکی از دغدغه های افراد در هنگام خرید خودرو دست دوم، خدمات کارشناسی خودرو می باشد. اما اتوصافکار توانسته این click here مشکل را برای شما حل کند.

بررسی عملکرد موتور، گیربکس، جلوبندی، سیستم تعلیق، تست رنگ، تست دیاگ و تست رانندگی توسط کارشناس الوچک انجام می‌شود و در نهایت کارکرد واقعی خودرو نیز تعیین خواهد شد.

توجه داشته باشید که ستون، سقف و شانسی از سه بخش اصلی یک خودرو می باشند و در صورتی که هر یک از این موارد با مشکل مواجعه شوند تاثیربسزایی روی قیمت خودرو اعمال می شود.

مشاهده دوره بعد از ثبت اطلاعات می توانید ویدئوهای دوره را مشاهده نمایید.

شما عزیزان پس از شرکت در دوره های حنفی کار به صورت دائمی به ویدئوها و محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید در هرجایی و هر زمانی ویدئو دوره را مشاهده نمایید

با الوچک می‌توانید درخواست کارشناسی خودرو در محل داده و از خرید خودروی یا کیفیت مطمئن شوید. برای این منظور با الوچک تماس بگیرید و درخواست کارشناسی خودرو در محل را بدهید.

یکی از مهم ترین مواردی که در دوره جامع هوش خودرو به شما عزیزان ارائه می شود آموزش کامل تحلیل بازار، نحوه برخورد با مشتری و همچنین کارشناسی تخصصی خودرو است.

هزینه کارشناسی خودرو با کیست؟ معمولا هزینه کارشناسی خودرو بر عهده کسی است که خریدار است و قصد کارشناسی خودرو خود را دارد.

اگر گزارش کارشناسی اشتباه بود، چه‌کار باید کرد؟ آیا بعد از کارشناسی امکان شکایت وجود دارد؟

میتوانم به تمام سوالات شما در مورد انواع خودرو ها پاسخ بدهم و یا در مورد بخش های مختلف وب سایت شما را راهنمایی کنم

خرید خودرو دسته دوم همیشه با چالش‌هایی همراه است. قیمت خودرو را چطور تعیین کنیم؟ آیا خودرو از لحاظ فنی همانطور است که مالک آن ادعا کرده است؟ این سوالات و چندین سوال مشابه همیشه در ذهن افرادی است که به سراغ خرید خودروهای دسته دوم می‌روند.

کمی قبل تر به تاثیر رنگ اتومبیل برروی تخمین قیمت خودرو کارکرده اشاره کردیم، که این موضوع در کشور ما برخلاف سایر کشورها تعیین می شود. در بازار خودرو کشور اتومبیل های سفید، نوک مدادی و مشکی طرفداران بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارند و در نتیجه خرید و فروش این رنگ ها راحت تر صورت می گیرد؛ زیرا طالب و خریدار آن ها به طرز شگفت انگیزی بیشتر از سایر رنگ ها است. تاثیر وضعیت شاسی ها بر قیمت خودرو کارکرده

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه اتوصافکار به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران ارائه می دهد، خدمات صافکاری و نقاشی در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه می باشد که توسط افراد مجرب و متخصص انجام می شود.

کارشناسی خودرودستیار فروشدستیار خریدقیمت خودروی صفرقیمت خودروی کارکردهآگهی‌های خودرو

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *